Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok jó matekból,...

Ha nem vagyok jó matekból, milyen szakma vagy diploma jöhet szóba?

Figyelt kérdés

2018. febr. 3. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Légy jogász! Én is az vagyok.
2018. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz szét a szakkepesites.hu-n. Ott van egy csomó ilyen; meg esetleg nézz meg 1-2 pályaválasztási tanácsadós tesztet tölts ki a neten; vagy indulj ki abból , mi az , amit te szívesen csinálsz, amivel szívesen foglalatoskodsz; de inkább előbb talán, hogy miben vagy jó, azt nézd meg; meg hogy pl csoportos munkában vagy-e jobb, szívesen dolgozol-e másokkal, vagy egyéniben. Vagy szeretsz-e emberekkel állatokkal növényekkel természettel foglalkozni esetleg eladó lennél-e bármilyen boltban, vagy javítgatnál -e esetleg műszaki dolgokat, házat építenél, szigetelnél , terveznél lakást; vagy inkább sofőfködnél akár árut akár embereket vinnél ahova szeretnék. Vagy pl jó vagy angolból, vagy jól tervezel ruhát, színházi díszletet, vagy a fotózás érdekel, vagy könyvekre terveznél borítót, vagy magazinokba; vagy logókat-plakátokat- webdesign-t terveznél inkább; vagy tanítanál másokat; vagy varrnál, hajakat frizurákat csinálnál, esetleg szobrokat festményeket vagy főznél sütnél esetleg nyomoznál vagy kutyákat képeznél ki, vagy esetleg kutyakozmetikus, vagy sima emberi manikűrös lennél, vagy állatbolti eladó, vagy bármilyen doki
2018. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
47%
Van egy lehetőség, amihez semmi ilyesmi nem szükséges. Érdekel?
2018. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!