Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jofogas háztól házig, vevőként...

Jofogas háztól házig, vevőként van jogom megnezni, mi van a csomagban, mielőtt kifizetem?

Figyelt kérdés
20 ezer forintos termékről van szó és lehetne benne akármi is. Ha jön a futár kibonthatom, hogy valóban az van benne, aminek kell vagy valami más esetleg szemet stb mielőtt kifizetem ?

2018. febr. 4. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
alap esetben nem, hisz a futárnak mi köze van a tartalomhoz? ő szállít, kézbesít. ha neked gondod van a tartalommal azt az eladóval kell rendezned.
2018. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
A futárnak semmi köze nincs hozzá. Ő akkor se tud mit kezdeni veled hogy ha nincs benne semmi. Az eladóval kell majd leróni a köröket ha valami baj van.
2018. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Örülnek ha a kérdésre válaszolnatok. Úgy gondoltam kibontom és ha nincs benne semmi vagy nem az akkor elküldöm a futárt a csomaggal hogy vigye vissza és így az eladót terheli. Hol írtam hogy a futárral akarok balhézni?
2018. febr. 4. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésre válaszolunk ha az elér hozzád a vevőhöz akkor a futárnak nincs más dolga vele, azért nem fogja vissza vinni mert nem az van a csomagban amit akartál és nem ingyen dolgoznak hogy vissza küldjék a csomagodat.
2018. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Létezik ilyen szolgáltatás, amit a kérdező ír. Sajnos azt nem tudom, hogy a Jófogásnál is van e. Szerintem olvasd át a szabályzatukat és a vonatkozó szerződést.
2018. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

"Úgy gondoltam kibontom és ha nincs benne semmi vagy nem az akkor elküldöm a futárt a csomaggal hogy vigye vissza és így az eladót terheli. Hol írtam hogy a futárral akarok balhézni?"


Miért, mi hol írtuk, hogy a futárral balhézz? Kifizetted a csomagot, a futár nem köteles megvárni, hogy te mit kezdesz a csomaggal. Amúgy meg egy kibontott csomagot miért is vinne vissza? Azt ha ráfogják, hogy ő bontotta ki, nem te? Onnantól kezdve, hogy te kifizeted, átveszed, a csomag kézbesítettnek van tekintve, a futár mossa kezeit. Semmi köze ahhoz, hogy mi van benne és neked megfelelő-e. Az más kérdés, hogyha fizetsz olyan szolgáltatást, ha van ilyen, akkor igen. De így biztos, hogy nem.

2018. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#6 - A saját mondataidat ütöd.
2018. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mint már leírtam, létezik ilyen szolgáltatás. Sőt, van ahol ezt nem kell pluszba kérni. Lehet, hogy a Jófogáson kell plusz szolgáltatásként, igényelni, sőt, az is lehet, hogy náluk ilyen szolgáltatás nem is létezik. De te nem erről beszélsz, hanem rögtön úgy kezeled, mintha ilyen nem is létezne, vagy ha mégis, akkor az biztosan valami plusz dolog. Ez itt a probléma.
2018. febr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!