Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lesz a keretben megmaradó...

Mi lesz a keretben megmaradó Cafetéria pénzzel?

Figyelt kérdés

Ha a Cafetéria keretem havi 54 583 ft és a legjobban úgy tudom összeválogatni a juttatásokat, h. 53 836 ft-ra jöjjön ki, akkor 747 ft a különbség

Nem olyan óriási különbség (de éves szinten 8 968 ft). Tehát nem tudom, hogy ezzel a pénzzel ilyenkor mi van? Mert úgy tudom, hogy a juttatásoknál 1000 ft-os címletet lehet igényelni.

(Kultúra Erzsébet, Sport Erzsébet, Étkezési Erzsébet, Ajándék Erzsébet, Készpénz, SZÉP utalványok érinthetnének engem)



2018. febr. 4. 16:42
 1/2 xswerdy ***** válasza:
100%
nem, nem csak 1000 Ft.os címletet lehet igényelni. A papiralapú utalványoknál konkrét címlet van, de ami kártya, arra kérhetsz mondjuk havi 5312 Ft-ot is. Nekem tavaly működött.
2018. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha papír alapú utalványt kapsz, ott is vannak kisebb címletek, mikor én Erzsébet utalványt kaptam, volt közte 3-4-500 forintos is. Ha pedig kártyára kapod, akkor ahogy az első is mondja, bármennyit kérhetsz, hiszen ott az általad megadott összeget utalják, nincsenek címletek. A Szép kártya tipikusan ilyen, amikor még utalványok voltak, a Szép kártya volt nálam a joker, amire az összes maradékot, forintra pontosan ki lehetett utaltatni.
2018. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!