Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vélemények a Binatex-ről?

Ottó Pókerkoffer kérdése:

Vélemények a Binatex-ről?

Figyelt kérdés
Most hallottam róla először. Mit gondoltok róla? Megéri? Esetleg tapasztalat?

2018. febr. 5. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
én milliárdos lettem belőle 12 nap alatt.
2018. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Attila_07 válasza:
100%
Ha az oktató videót megnézed, abból is egyértelmű, hogy ez egy újragondolt online piramis (más néven: pilóta) játék, ahol egy valaki keres biztosan a BINATEXIA LTD. Nincs mögötte pénzteremtés, csak a játékosok által befizetett pénzből lecsípi a jutalékát és a maradékot újraosztja, vagyis a játékosok közül néhányan nyernek és sokan vesztenek. Ha minden korrekt lenne, akkor az MNB honlapján nem szerepelne a társaság a figyelmeztetések között: [link] LTD
2018. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vadon K válasza:
100%

Sziasztok mindenki!

Sokat gondolkodtam, hogy megírjam e az én esetemet ezzel az oldallal de, hogy mindenki okuljon belőle leírom!

2017 december elején demó számlán kereskedés után úgy döntöttem, hogy nekivágok és megcsinálom a szerencsémet a Binatex oldalán! Feltöltöttem 100 eurot két nap mulva ezt megtripláztam és vissza is utaltam sikeresen a 100 euró befektett összeget amit 2 nap után meg is kaptam....nah modom szupper mehet tovább a kereskedés ez egy megbízható korrekt oldal! December 28 ági összeszedtem 780 eurót és elérkezett a kiutalás hogy a hasznomat kiutaltassam! Elolvastam az üzleti szabályzatot és megcsináltam a regisztrációt a Netellerre mivel csak arra fizeti ki a nyereséget! Ezután jött a feketeleves.....elkezdték visszaküldözni, hoy netellerre nem utalhatok ki csak a feltöltött bankártyára...OKÉ.. akkor utaltam oda eltelt 3 nap és jött a levél, hogy bocsi de nem vettük le az összeget utald ki netellerre...OKÉ kiutaltam Netelllerre... erre két nap mulva az az e-mail fogadott, hogy utaljam ki a bankártyámra...:D Idekuldtek egy tök más bankártyaszámot, hogy oda utaljak...visszaküldtem a supportnak, ogy bocsi de ez nem az én bankártya számom...erre elkezdték küldözgetni, hogy oké akkor küldjem el ismét a személyit és minden iratot az az újra regisztrálták az accuntomat ami 10 nap volt hogy újra kikérhessem a hasznomat... amint ez megvolt újra jött a végtelen körforgás kiutalam ismét Nettellerre visszaküldték, hogy bankszámlaszámra...kiutaltam bankszámlára elutasították, hogy utaljak Netellerre....egy mocskos rohadt lehuzós banda az egész...most hétfőn arra keltem, hogy a 80%-os oddszomat levették 60%osra mivel nagy a kockázat rajtam!

ÖSSZEFOGLALVA: Csak az alapot fizetik vissza a hasznot nem felvettem 2-3 frissen regisztrált taggal a kapcsolatot és ugyan ebben a cipőben járnak! Sajnos csalódottság és összesen 68 e-mail tanúskodik arról, hogy ez egy inkorrekt tróger cég...pénzt még most sem láttam de nem is fogok!

2018. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó, sajnálom, hogy így jártál. Csak egy kérdésem hozzád, miért nem megbízható bróker céggel kereskedtél, ha ilyen jól megy? Gondolok itt az IQ Option-ra például.

Binatex, ne haragudj de szerintem nem is szabályzott brókercég...

2018. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még jó hogy itt vagytok mert én is ki akartam próbálni de gondolam utánna nézek hogy mi is valójában ez a bimatex hát köszi a tapasztalatmegosztásokat,
2019. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!