Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy csomag...

Mit jelent, hogy csomag letétbe helyezve?

Figyelt kérdés
Külföldről rendeltem csomagot, kb. 2 hete és azóta nem érkezett semmilyen információ róla. Az oldalon azt írták, hogy 10 munkanap a kiszállítás. Kint van még a csomagszám, és hogy a csomag letétbe helyezve. Semmi dátum, vagy hely nincs megadva. A Magyar Posta csomagkövető alkalmazásán beírtam a csomagszámot amit megadtak, de semmi. Az nem lehetett hogy akkor hozták amikor nem voltunk itthon, valaki mindig itthon volt, nem mellesleg papírt sem kaptam. Valaki aki jártas ilyenben tudna segíteni? Előre is köszönöm.

#posta #rendelés #online #csomag #letét #küldemény letétbe helyezve
2018. febr. 6. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Letét azt jelenti hogy ott van a Postán a csomag. Kifizetés után elhozhatod. Nem fogják ki vinni. Nekem sem szokták kivinni,lebasszák a postára aztán lehet lenni érte.
2018. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!