Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Normális, hogy Aliexpressen...

Normális, hogy Aliexpressen egy rendeléshez már a harmadik követési számot kapom? (Tracking Number)

Figyelt kérdés

2018. febr. 7. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha minimum 3 terméket rendeltél egyszerre, akkor elképzelhető. Másképp nem. Van, hogy nem egy raktárból küldik a cuccokat, és ilyenkor nem szedik össze országon belül és küldik el egyszerre, hanem több csomagban.
2018. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy boltból rendeltem két terméket.
2018. febr. 7. 19:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja meg azt sem értem, hogy se a Singapore Post se a Magyar Posta nem találja a számot.
2018. febr. 7. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem regisztráltként jön (általában 20-31 napot írnak a szállításra), akkor nincs nyomkövetés, nem fogod tudni megnézni hol tart.
2018. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Regisztráltként jön. Csak már a harmadik tracking numbert kaptam hozzá. Az előző kettő ki lett húzva. De ezek a tracking numberek csak a Cainao-n élnek. Singapore Post vagy Magyar Posta nem találja őket. Tíz nap telt el mióta az Aliexpress írta, hogy a bolt feladata a csomagot és megkaptam az első tracking numbert, azóta most kaptam meg a harmadik tracking numbert és most írja, hogy a csomag a kínai raktárban van szortírozáson.
2018. febr. 7. 19:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Az előző két tracking number is él, ott meg azt írja, hogy waiting for pick up.
2018. febr. 7. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy nem egyszerre kaptál 3 számot. Így már más a dolog. Szerintem valami galiba lehetett a rendszerükben csak, bár velem még nem fordult ez elő, pedig már túl vagyok a 150. rendelésemen is. Az nem furcsa, hogy nem található meg a csomag, sokszor csak 1-2 helyen érhető el információ róla. Be tudnád linkelni hogy pontosan mit rendeltél? (Akár privátba is, ha úgy jobb.)
2018. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2018. febr. 7. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!