Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » GLS milyen gyorsan szokta...

GLS milyen gyorsan szokta felvenni a szállításra kész csomagokat a partnerboltoktól?

Figyelt kérdés

Még hétfő délután megjött az e-mail értesítő, hogy a bolt, ahonnan rendeltem, csomagot készített össze nekem, de hozzájuk a depóba még mindig nem került be. Ma délelőtt felhívtam a GLS-t is és a boltot is, mindkettő azt mondta, hogy kész a csomag, mindenki látja a nekem megküldött azonosítószám alatt a saját rendszerében, csak a GLS nem vette még fel. Úgyhogy úgy fest egyelőre, hogy nem csúsztat senki, de mégis mennyi időbe szokott átlagosan telni, hogy a GLS felvegyen egy csomagot, ami egy budapesti üzletben (vagy annak szintén budapesti központi raktárában) várakozik?

Többször is rendeltem már futárszolgálat által házhoz szállítva, de ilyennel még sose találkoztam, hogy öt munkanap alatt nem vették fel kézbesítésre a csomagot. Vagy legalábbis abban már nem hiszek, hogy ma éjjel még be fog érni, és így holnap se fogják még azt kihozni nekem vidéki címre.

Köszi előre is a tapasztalatok megosztását!


2018. febr. 8. 20:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!