Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tőzsdei applikációval ez...

Tőzsdei applikációval ez jónak számít demó számlán?

Figyelt kérdés

Hogy majdnem 5 nap alatt 147 ezer ft-ból csináltam

273 ezret.

Megmondom őszintén nem volt olyan könnyű, és előfordult többször is, hogy majdnem elvesztem a teljes összeget.Pláne, hogy kizárólag a nasdaq index-el üzleteltem, és mint tudni lehet sokéves mélypontra jutott az árfolyama hétfőn. Majd szeretném kipróbálni élesben is, ha belejövök. Bár már több hónapja kísérletezek vele, de eddig ez a legjobb eredményem 1 hét alatt.



2018. febr. 9. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha érted a logikát ami mögötte van, akkor igen. Ha csak megérzésre hallgattál, akkor kb szerencse.
2018. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerencséd volt, ennyi.
2018. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy szerencsém volt. Bár mindig figyeltem az árfolyamot, és megigyeltem mikor szokott emelkedni, és mikor zuhanni. De semmi sem törvényszerű, mert mindig változhatnak a trendek.Amikor nyitottam opciót, mindig figyeltem online, hogy miként változik, és nem kapcsoltam be az automatikus zárást egy meghatározott nyereségnél. Még gyakorolok pár hónapig demó verzióban, és ha továbbra is szerencsém lesz, akkor megpróbálom igazi pénzzel.Amúgy most 650 ezer Ft-nál járok, és nem telt el egy hónap sem.
2018. febr. 22. 12:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma telt le az 1 hónap, és 1012 677 Ft-al zártam. Vagy szerencse, vagy a demószámla ilyen nagyban eltér az élestől, és ennyivel könyebb mint a valódi? Még ha az 1/10 részét sikerült volna elérni élesben( a tőke levonása után), még azzal is nagyon elégedett lennék.
2018. márc. 5. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Élesben azért működik máshogy, mert demo számlán nem üt be az érzelmi döntés, nem félsz a pénz elvesztésétől. Ettől függetlenül nem kizárt, hogy ügyes lennél élesben is.
2018. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyiszer töltötted újra a demo-t? Egyébként 1 hónap kevés időintervallum. Csináld 6 hónapig, ha jó vagy mehetsz élesre.
2018. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok a kezdeti sikereidhez! Mi lett Veled azóta? Az első hónap után belevágtál élesben?...
2021. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!