Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Japánban egy angol+ japán...

Japánban egy angol+ japán felsőfokú érettségivel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Ha van 2db felsőfokúm + a magyar akkor milyen munkahelyem lehet kint? Olyanokat is írhattok amikhez nem kellenek végzettségek, bár jobban érdekelne az hogy ezzel a kettővel mit tudok kint kezdeni :)

2018. febr. 9. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Olyanokat is írhattok amikhez nem kellenek végzettségek,"


Hűha, te azért nagyon el vagy tévedve. Japán az nem az Egyesült Királyságok, hogy majd minden jöttment kimegy oda mosogatni "jó pénzért". Nem is kapnál munkavállalói vízumot max ha valami nagyon nagy szakmai tekintély vagy. Kutató, orvos, mérnök vagy valami hasonló.

2018. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Orvoshoz orvosi egyetem kene. En a nyelvre palyazok. Tolmacs lehetek?
2018. febr. 9. 21:50
 3/15 anonim ***** válasza:
Japán egy nagyon zárt ország. És hatalmas a konkurenciád - olyanok, akik jóval magasabb szinten beszélik a nyelve(ke)t. Első jól írja, ez nem London.
2018. febr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom milyen japan. Tisztaban vagyok vele, de most az volt a kerdes hogy elmehetnek ott tolmacskodni? Mert mindenkepp ki szeretnek menni.:)
2018. febr. 10. 07:29
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoltak: kevés hozzá.
2018. febr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés alapján fogalmad nincs róla milyen Japán. Legalább is bevándorlási szempontból biztos nem.

Szerinted ott kint nem találnak elég olyan embert aki magas szinten beszéli az angolt? Egy sima tolmács nem fog kelleni nekik.

2018. febr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Gőzöd nincs róla, hogy milyen japán, valószínűleg csak a felszínt kapargatod. Az, hogy beszélsz japánul, meg szereted az animéket, meg iszonyat kawaii vagy a hétköznapokban, és majmolod a japánokat, az nem azt jelenti, hogy ismered.


Ha ekkora menő vagy japánból, miért nem érdeklődsz ottani oldalakon, miért nem kérdezősködsz? Miért a gyakorikerdesek.HU-n kérdezel?

2018. febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

@09:07


Nem hinném hogy beszél japánul, ezek szerintem csak ilyen gyermekded távlati tervek.

2018. febr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem beszelek meg japanul, csak el fogom kezdeni. Akkor kapnek valakitol normalis valaszt is? Vagy csak az irigy kutyak jonnek ide ugatni? Nekem meg az edes keves emit eddig irtatok. Es hidd el tudom milyen japan, attol hogy kerdeztem egy hulyeseget. Es aki azt irta hogy nem jo a japan-magyar-angol tolmacs, miert nem? Szerintem nem sokan tolmacsolnak kint pl magyarrol japanra vagy forditva. Es nem csak 1 fele tolmacs letezik a vilagon.
2018. febr. 10. 23:18
 10/15 A kérdező kommentje:
utolso: nekem legalabb vannak terveim es celjaim es nem akarom itt leelni az eletemet gyari munkaskent havi 170ert(JOBB ESETBEN) :))) !!
2018. febr. 10. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!