Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan személyt,...

Ismertek olyan személyt, akinek már volt telitalálata 5-ös,6-os vagy Skandináv lottón?

Figyelt kérdés
Csak azért vagyok kíváncsi, mert például 6-oson meg Skandin viszonylag gyakran van telitalálat, tehát elég sok lottómilliomosnak kéne lennie az országban.
2018. febr. 15. 14:43
 1/4 Gál Zoé ***** válasza:
A skandináv lottó főnyereménye még nem fog milliomossá tenni. Vehetsz belőle 2 házat Budán, kb annyi. Egyébként nem ismerek.
2018. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem ismerek.

A hetes lottón valóban nem olyan magas a főnyeremény (lehet, hog ismerek nyertest, csak nem tudok róla), hatoson meg mit jelent, hogy "gyakran" van telitalálat? Havonta? Akkor az egy évben 12 nyertes. Van pár ismerősöm, de még otthon a lépcsőházban is biztosan van 12 olyan ember, akit még soha nem láttam, nemhogy az országban...

2018. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ismerek lottónyertest, bár régebben nyertek. Házra, autóra és a családra ment el a pénz, ezek szerint akkor nem volt olyan sok a nyeremény, hogy megélnének a kamatokból, mert még aktív dolgozó korban van az ember.


Gondolkodtam én is, és az ilyen pármilliós nyeremények nem változtatnák meg az életemet. Persze jól jön a pénz, de ugyanúgy kellene dolgozni járni, stb. Legalább 100 milliós nagyságrendet kell nyerni, hogy gyökeresen megváltozzon az életed.

2018. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen. Én. 23 éve (hatoslottón telitalálat), jelenleg is becsületesen dolgozom a mai napig. (nem egetrengető összegről van szó)


NEM, nem kamu. Nem kérek privát üzeneteket.

2018. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!