Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress-en mennyit szoktato...

Aliexpress-en mennyit szoktatok várni a csomag megküldésére?

Figyelt kérdés
Én 8 napja rendeltem aliról, 4 dolgot fizettem ki egyszerre, 3 helyről rendeltem, és még sehol sem jelezték vissza hogy feldolgozták a rendelést, jelenleg mind ott tart hogy ha eltelik a 16 nap akkor vissza küldik a pénzt. Maradt még 8 napjuk. Nem tudom hogy ez így szokott e menni, nekem is ez az első rendelésem. Csak magasan értékelt és sok terméket eladott boltoktól vettem.

2018. febr. 19. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:

hát igen, ez általában változó, ugye az eladótól függ hogy mikor tudja feladni...

de nekem is volt már olyan hogy pl kettő naponbelül feladta, a másikra 1 hetet is kellett várom ..:/

2018. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kínában holdújév van. áll szinte minden.
2018. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bamboochatheone ***** válasza:
Ott most van újév. Ilyenkor mindig várni kell.
2018. febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ez elég hasznos infó. Akkor rosszkor rendeltem.
2018. febr. 21. 07:40
 5/10 A kérdező kommentje:
Gyanús is volt hogy minden Kínából jönne, és mindegyik 'bolt' áll a rendelés feldolgozása résznél.
2018. febr. 21. 07:43
 6/10 anonim válasza:
Én is ebben a hónapban rendeltem és én ma kaptam egy személyes e-mailt hogy ünnep van és eddig azért nem lett elküldve a csomag. És persze kaptam egy vissza igazoló e-mailt is hogy az eladó postázta a csomagot
2018. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
velem is ez van, rendeltem jó pár dolgot és furcsáltam, hogy egyik sem küldi még. akkor emiatt az ünnep miatt van? meddig tart?
2018. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam utána járni, azt írták 1-2 hetes, az első hétben munkaszünet van, a másodikban már nyitnak ki boltok. Lehet szükség lesz a feldolgozási idő bővítésére. Február 16. Óta tart, gondolom az egészen péntekig vagy lehet vasárnapig nem lesz semmi még.
2018. febr. 22. 06:06
 9/10 anonim ***** válasza:

első vagyok,

b*sszus, én is 5 dolgot rendeltem, most néztem meg azóta mióta leadtam a rendelést és egyiket se adták fel még ...

ne már :(

2018. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap egyet feldolgoztak. Szóval beindul szép lassan.
2018. febr. 23. 05:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!