Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Indítható Paypal fiókot 18 év...

Indítható Paypal fiókot 18 év alatt?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és van egy Maestro bankkártyám. És szeretnék egy paypal fiókot mert a Maestro kártyával nem mindenhol lehet fizetni. Paypallal viszont majdnem mindenhol lehetett. Szóval ha csinálnek egy fiókot akkor a későbbiekben érhetne engem valami károsodás?

2018. febr. 24. 23:03
 1/4 anonim válasza:
41%

Csinálhatsz fiókot, amikor megadod a születési dátumodat a paypal oldalán, akkor úgyis kiírja hogy van-e valamilyen korlátozás vagy sem.

Társítod a kártyádat és használod.

Fizetni, pénzt küldeni korlátlanul tudsz majd, fogadni (fizetést) csak 2000 euro / év hitelesítés nélkül.

De ezek a limit téged nem fenyeget.

2018. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a gond, hogy van korlátozás. Azt írja hogy csak 18 év felett lehet regisztrálni. Ez lett volna a kérdésem csak nem fogalmaztam meg érthetően. Szóval lehet belőle bajom ha más születési dátumot adok meg? Mer ha igen akkor inkább nem próbálkozok, nem ér annyit az egész, csak gondoltam egy kérdést megér
2018. febr. 24. 23:33
 3/4 anonim válasza:
41%

Megadhatsz kamu születési dátumot, ha kis összegű vásárlásokat bonyolítasz és nem akarsz semmit se visszaküldeni. Később leválasztod a kártyádat, törlöd a fiókot, és létrehozol egy újat a helyes adatokkal.

Igazából csak a név, cím, telszám és a kártya adatai a lényeg, a többi csak akkor számít, ha hitelesíteni akarod a fiókodat, és beküldöd szkennelve az igazolványodat, ekkor ellenőrzik a születési évet.

Hitelesíteni pedig csak akkor kell, ha nagy forgalmat bonyolítasz évente, 2000 euro felett.

Egyébként meg nyitsz egy (diák)számlát a budapest banknál, és visa electro kártyát kapsz hozzá, amelynek elfogadottsága megegyezik a visa classic-al.

Ennyi

2018. febr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. febr. 25. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!