Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Titeket most enged fogadni a...

Titeket most enged fogadni a Tippmixpro? Vagy engem korlátoztak volna le?

Figyelt kérdés

Csak mert egy hónap alatt megdupláztam a befizetett pénzem, és most meg nem enged semmilyen eseményre semmilyen téttel fogadni...

Ennyit ír: "sikertelen fogadás, ismeretlen hiba"

Vajon valami rendszerhiba lehet, vagy megsértődtek rám az egy hónap alatti összegduplázásomtól?

Mert ha utóbbi, akkor valószínűleg átpártolok külföldi oldalra... Eddig úgy gondoltam, hogy ha már van egy adózott oldal az országban, akkor ezt használom, de ha már eleve adózok rá, nehogy már még korlátozzanak is...



2018. márc. 3. 11:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, a rendszerükkel van probléma megint... Hasonló volt múltkor is... Most sikerült fogadnom, de nagyon lassú, van, hogy egyáltalán be sem tölti az oldalt...
2018. márc. 3. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!