Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit választanál? 1. Lehetőség:...

Mit választanál? 1. Lehetőség: Megtanítanak havi 3 milliót keresni. 2. Lehetőség: Egyszer, de azonnal kapsz 10 milliót.

Figyelt kérdés
Pénz, lehetőség, tanulás, döntés

##elcsesztem a tag-elest #bocsi 😅
2018. márc. 3. 13:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
2.
2018. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egy ervelest is irjatok legyszives 😄
2018. márc. 3. 13:19
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
1, az életem végéig meg rudnám magam szedni,de a 10millió hamar elkopik,nem valami nagy összeg.
2018. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Ha a havi 3 millióért naponta dolgozni kell akkor nem kell, olyat én is tudok. Így a 10 millió. Ha passzív, garantált jövedelem a havi 3 millió akkor azt.
2018. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Indok: költség/haszon elemzés. Ha 1 millióból tudok keresni jelenleg havi 2 milliót a meglévő tudással, akkor 10-ből tudok havi 20-at ami több, mint havi 3 és már a következő hónaptól bevételt jelent, ha azonnal megkapom. Így nem kell olyan dologra fordítanom az időmet, ami kevesebbet hoz és a tanulás ideje alatt sincs kieső profit.
2018. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Második lehetőség, azt biztosan megkapom míg azzal hogy megtanítanak hogyan tudnék havi 3 milliót keresni nem biztos, hogy sikerülni is fog.

Elég lámpalázas vagyok, több könyvet is olvastam hogyan küzdjem le, hogy legyen magabiztos, voltam előadásokon is ahol gyakorolhattam, de még mindig nem az igazi. Ugyanilyen alapom hiába mondjám el hogyan kéne ennyit keresni havonta semmi garancia hogy összejön.

2018. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem választanám az első lehetőséget mert úgy gondolom, hogy azok a képességek, szakmák, vagy nevezd aminek akarod, amivel havi 3 millát lehet keresni, azokhoz nekem abszolút nincs meg a kellő affinitásom és vagy tehetségem. Továbbw értem, hogy csak elméleti a kérdés, de egyből valami mlm-es baromságra asszociálok ha valaki azt mondaná, "gyere megtanítalak 3 millát keresni havonta".
2018. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Kiegészítve az előzőt...



Ha mindenki számára nyitott a tanulási lehetőség és ezzel foglalkozik, akkor miből lesz fizetőképes kereslet?


Előbb utóbb leszűkül a piac sok az eszkimó kevés a fóka alapon tulkepzessel párosulva kipukkan a lufi és visszaesik mindenki bevétele ha már a szomszéd is ugyanazt ugyanúgy adja, amit én aki szintén ugyanezt tanultam, csak korábban.


Lásd franchise, mlm és társai életszerű példái, hogy az olyan tényezőkről mint területi egyenlőtlenségek, tanulási attitűdök, affinitás, pro aktivitas hiánya, stb ne is beszéljünk.

2018. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Egyértelműen az első. Már egy "gimis" időszak alatt megkeresném azt a pénzt. Baromi gyorsan eltelik 3-4 év. Hülye aki a 2-est választja, vagy annyira fiatal, hogy nem érzi az évek haladásának jelentőségét.
2018. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A jó édes ***** válasza:
56%

Ha csak 5 évre előre kalkulál valaki, havi 3 millió forint jelenértéke akkor is ~130 millió forint körül van - ezt az összeget lenne helyes mellé rakni. Tehát 10 millióval szemben egyértelműen a havi 3 millió forintos fizetség a nyerő.

A kérdés tehát, hogy mennyire biztos ez a havi 3 milliós fizetés és mennyit kell dolgozni érte? 3-5-10 év múlva is lesz még kereslet erre a munkára, vagy milyen hosszú időtávon jár ez a 3 millió forint (s ez alatt mennyit fog veszíteni a vásárlóerejéből)? Ha heti 60 órát kell dolgozni érte, vagy esetleg az emberek többsége egyáltalán nem is szereti csinálni ezt a munkát, az szintén árnyalja a képet.

2018. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!