Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lego eladásban segítség?

Lego eladásban segítség?

Figyelt kérdés

El szeretném adni a régi legoimat de nem tudom mi lenne a reális ár ebben szeretnék segítséget kérni .

Ahol csillagot írok az biztosan megvan hiánytalanul ahol nem annál sajnos az évek során el el tűntek darabok.

Név és szám szerint:

Lego Star Wars

8018 Szeparatista AAT*

7669 Anakin Jedi vadászgépe*

7674 V-19 Torrent*

6206 TIE INTERCEPTOR

7673 MagnaGuard Starfighter*


Lego City


7894 Repülőtér

7994 Kikötő*

7249 Önjáró daru*


Lego Creator

4894 Mesebeli lények szett

4953 Gyors repülők szett*


Lego Exo Force

7707 Striking Venom

8013 Sky Guardian


Mars Mission

7699 Páncélozott Fúró Egység


És még 3 "régebbi" amiknek nem tudom a számát is nem teljes készlettel.


Aztán van még hiánytalanul 4-5 Bionicle figura


Lemérve olyan 10-11 Kg én olyan 35-40 ezer környékén szeretnék megválni tőlük nem tudom hogy ez mennyire reális és hogy leginkább hol tudok vevőt találni rájuk.

Köszönöm:)



2018. márc. 3. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Facen és az Indexen van ilyen oldal .
2018. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Párom nagy legós, megkérdeztem. Van facebbookon egy lego adok-veszek oldal, ahol az ilyesmit viszik, mint a cukrot (ő csak a star warsokhoz ért). Ha viszont kilóra akarod eladni, akkor sokkal többért is el tudod, mint 35-40, szerinte akár 50-et is kaphatnál érte.
2018. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


2. válaszoló

A facebbook csoport alatt arra gondolsz ahol 26 ezer feletti a tagok létszáma?

csak hogy jó helyre tegyem fel


Azt hittem többet ér ha úgy mond össze vannak rakva egészben de akkor ha csak simán ömlesztve kilóban próbálom eladni akkor úgy jobban jöhetek ki?


köszönöm

2018. márc. 4. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, az a 26 ezres csoport az.

A 6206 TIE INTERCEPTOR-ra pl azt mondta a párom, hogy akár 40 eret is érne, ha hiánytalan lenne, de mivel hiányos, fogalma sincs. És mivel sok hiányos van, a franc se tudja, de ott a csoportban hamar megmondják.

2018. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2018. márc. 4. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!