Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történne, ha egy pénzváltón...

Mi történne, ha egy pénzváltónál hamisított pénzt akarnék beváltani?

Figyelt kérdés

Szimplán mondanák, hogy hülye vagyok és menjek innen, vagy valami komolyabb eljárás is indulna ellenem? :D

(feltételezés ofc)



2018. márc. 25. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Kihívnák a yardokat és rendőrségi eljárást kezdenének ellened, mivel a pénzhamisítást a törvény bünteti. Amúgy meg van nekik UV lámpás pénzvizsgálójuk - szóval rögtön lebuknál.
2018. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esete és helye válogatja ,engem vertek át gagyi 2 ezresekkel visszajáróként egy kínai üzletben . A következő vásárlási helyen megnéztek minden papírost és kibukott , szólt a tulaj hogy ezek kamuk . Stornóztam és elvettem tőle hogy visszacserélem az előzőnél . Vissza mentem és közöltem a csókával itt kaptam cserélje be vagy a yardot hívom . Betette egy fiókba adott egy másikból tuti , náluk így mehet .
2018. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Btk. 389. § (4) Korlátlanul enyhíthető annak a büntetése, aki valódiként jogszerűen szerzett hamis vagy meghamisított, kisebb vagy azt el nem érő értékű pénzt forgalomba hoz.


Viszont mielott vigan megrendelned a dark webrol a csodas bankjegyeket, ne felejtsd el.

b) hamis vagy meghamisított pénzt forgalomba hozatal céljából megszerez, az ország területére behoz, onnan kivisz, azon átszállít, bűntett miatt két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2018. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!