Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik banknál érdemes számlát...

Melyik banknál érdemes számlát nyitni?

Figyelt kérdés

Melyik bank az ahol nem kell sokat fizetni a számla után?

Ti melyik bankot választottátok?



2018. ápr. 6. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Sberbank, Granit bank, ezeket keruld. A tobbi, a nagyok foleg, tobbyire ugyanolyanok.
2018. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez marha sok mindentől függ. Egyrészt mi az a nem sok? Lehet ami nekem nem sok, az neked rengeteg, vagy fordítva. Másrészt van egy csomó egyéni jellemző, ami meghatározza, hogy kinek mi éri meg. Pl hány éves vagy? Mert ha még tinédzser vagy, akkor nyithatsz fiataloknak szóló számlát, de ha idősebb vagy, akkor ez már nyilván nem járható út. És ez csak egy példa volt. Mennyi a bevételed? Hogyan akarod azt elkölteni? Minden hónapban leveszed a pénzt? Online költöd el? Befektetsz? És még sorolhatnám napestig a kérdéseket, amik mind meghatározzák, hogy NEKED melyik bank melyik csomagja éri meg.
2018. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tinédzser már, jóval idősebb vagyok. 130ezer megy a számlára ennek leveszem egy részét, online nem költök, befektetés nincs
2018. ápr. 6. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Látom nem értetted meg a lényeget. Amiket leírtam, csak példák voltak. Ezen kívül még rengeteg más egyéni tényező van. Azt akartam mondani, hogy néz utána, hogy az egyes csomagok milyen díjakkal járnak. Csak így lehetsz biztos abban, hogy számodra az tényleg megfelelő. Minden bank honlapján fent vannak a különféle csomagokhoz tartozó díjak. Ezek könnyen összevethetők egymással.
2018. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy biztos egyik bank sem a ráfizetésből él. Én már az 5.nél vagyok kb. 30 év alatt. Ha alacsony a számlavezetés díja akkor is tudnak kitalálni olyan költségeket amit csak a hóvégi értesítőn látsz majd. Minden bank szereti ha vásárolsz a kártyáddal mert az nekik bevátelt jelent amit nem neked kell fizetned. Én a személyes ügyintézés híve vagyok be kell menni néhány helyre és érdeklődni a kondíciókról. Van aki az FHB-t, más az ERSTE-t vagy a CIB-et szereti, stb
2018. ápr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Gránitnál vagyok évek óta, tökéletes minden. Nincs havidíj, semmi havidíj nincs csak a bankkártya éves díja, de az mindenhol van, viszont itt az első év ingyenes volt. És 2% kamatot ad a rövid és hosszútávú lekötésekre is így egy kb. 150 ezres lekötés fedezi is az éves kártyadíjat, tehát full ingyenes a számla így.
2018. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!