Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen hivatalos címen/telefon...

Milyen hivatalos címen/telefonon kérhetek információt 12000-es rezsicsökkentéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 08:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
A szolgáltató címén/telefonszámán.
2018. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom, milyen információt akarsz kérni, de annyit elmondhatok: kijöttek rendkívüli időben leolvasni a gázmérőt (átalányban vagyok és még nincs éves leolvasási idő), majd megkaptam a gázszámlákat, amin semmi nem látszik, mert ezeket úgy látszik, még hamarabb lenyomtatták.

DE!!! rámentem a szolgáltató oldalára, beléptem és ott azt láttam, hogy 3 ezer ft körül kell fizetnem (ez a leolvasás értéke) és azt is csak JÚNIUS 6-IG!! Szóval április, májust nem kell fizetnem (havi 5 ezer körül van a számlám) és szerintem a márciusi 5 ezerből is levontak.

2018. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Koplárovics Béci ***** válasza:

Március 23-án ráírtak a gázszámládra 12000Ft-ot. Mintha valaki befizetett volna a nevedben ennyi pénzt. Aztán ezért használod amíg használod.

(Korábban arról is volt szó, hogy mi van, ha valaki teljesen gázfüggetlen, de azt nem tudom mi lett végül velük).

2018. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
2-es vagyok és majdnem rosszul lettem, ahogy megláttam, amit sikerült írnom, hogy "átalány"-ban vagyok: bocsi mindenkitől, általány (átlag) fizetés.
2018. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

...és az "átalány" szó a helyes :)

[link]

2018. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Köszi Béci, még szerencse, hogy a suliban 4-5-ös voltam nyelvtanból :D :D

Kár, hogy itt nem lehet törölni a hozzászólást (a hülyeségemet) - no mindegy, most már örökre "így maradok" :D.

2018. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Villannyal fűtök
2018. ápr. 8. 13:09
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Akkor is a szolgáltató telefonszámán érdeklődj - esetedben az áramszolgáltatónál - nekik tudniuk kéne...
2018. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
55%

Hívd fel a Fideszt.

Vagy írj e-mailt az orbanviktor@fidesz.hu címre.

Ők biztosan tudnak adni felvilágosítást a júdáspénzről. És ne felejtsd el megköszönni nekik az elmúlnyolcévet és a következőkitudjamennyit is.

2018. ápr. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es, miért következik egyenesen számodra, hogy aki kap 12.000 -et az rögtön oda is szavaz? Nem mindenki vásárolható meg...
2018. ápr. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!