Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A rossmanba a 10%-os kupon...

A rossmanba a 10%-os kupon csak rossman kártyával használható?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem, elég a kupon
2018. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor engem átb*sztak
2018. ápr. 13. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Mégis mivel? Odaadod a kupont és levonják a végösszegből a 10%-ot, sose kérnek hozzá kártyát. Esetleg megkérdezik van-e kártyád ha épp eszükbe jut, nem érthettél valamit félre?
2018. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Odaadtam a kupont, kérdezték, hogy van-e kártyám, mondtam nincs, és nem vonták le a 10%-ot..
2018. ápr. 13. 20:08
 5/5 anonim válasza:

Kérdésedre a válasz egyértelmű NEM.

Ha így történt, valóban átvertek (megnézted a blokkot? elvették a kupont?). Még az akciós termékekre is érvényes a kupon, a végösszegből vonják le. Tegnapelőtt például a Glamour-kuponra járó 25% kedvezményre jött rá a 10% kedvezmény, tehát minden 100 Ft helyett

75-7,5=67,5 forintot kellett fizetnem.

(A Rossmann kártyát viszont nem lehet mindig használni, mert ha akciós hetük van, akkor nem írnak jóvá pontot.)

Az már más kérdés, hogy a Rossmann árfekvése a legtöbb terméknél legalább 10%-kal magasabb, mint a dm-é, tehát a Rossmannban csak akkor vásárolok, ha van nálam kupon, vagy máshol nem lehet kapni az adott terméket. (Még osztogatni is szoktam néhány kupont, amikor sorba állok a pénztárnál, mert soha nem használom el az összes kupont a három hónap érvényesség alatt.)

2018. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!