Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe fog kerülni?

Mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés
Rendelni szeretnék e-bayen egy erősítőt amit 70 euróba kerül és kb 15 kg,ha elküldi nekem az eladó Magyarországra,mire számítsak??kb mennyi be fog összesen kerülni mire megérkezik??

2018. ápr. 15. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontos számot nem tudok mondani, mert természetesen nem írtad meg, hogy a világ melyik pontjáról veszed az erősítőt.


Pár hete adtam fel németországból egy 2-3kg-os csomagot Magyarországra, az 50€ volt dhl-el. Mondjuk az igaz, hogy ott volt 2 napon belül, de az biztos, hogy egy 15kg-os cucc nagyon bőven 100€ felett lesz.


A legegyszerűbb ha megkérdezed az eladót hogy egyáltalán postázza-e. Ilyen esetben nem szokták.

2018. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
e-Bay-en minden terméknél megjelenik a postaköltség is, ha jól tudom. Ott mennyi volt odaírva?
2018. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nincs oda írva csak az hogy 70euro az erősítő.de írtam neki hogy el tudja-e küldeni és azt írta hogy 10 euro lesz csak a költsége.

[link]

2018. ápr. 15. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, ez az apróhirdetés része az e-Bay-nek, itt tényleg nincs kiírva a postaköltség.

Az akkor jó ár. Lehet hogy akkor úgy fog jönni mint az én telefonom Hollandiából :D Ott is csak pár ezer volt a postaköltség. Rendelés után kaptam nyomkövetést. Törökországban meg még vagy 3 másik országban átpakolták mire ideért Magyarországra. (A legrosszabb az volt, hogy ÁFÁ-t kellett utána fizetnem, holott EU-s országból jött, eredetileg...)

2018. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!