Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15 órás szolárium recepciós...

15 órás szolárium recepciós munka (vagy hasonló munka, hasonlóan hosszú munkaidővel) hogy bírható? (heti 3-4 nap)

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy aki ebben, és ilyen időtartamban dolgozik, mennyire purcan ki nap végére?
2018. ápr. 16. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Ennyit akarsz elérni az életben?
2018. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, képzeld ez az életcélom...............:D


Esküszöm nem értem az embereket, felteszek egy egyszerű kérdést, és jönnek ezek a lekezelő, semmitérő kommentek...Ha meg valaki leírja az élettörténetét, hogy miért kényszerül rá egy adott állásra éppen, akkor meg megkapja, hogy ez senkit nem érdekel, és miért nem csak a lényeget mondja...Nem mintha bármi közöd lenne hozzá, hogy milyen céljaim vannak az életben, ezt a munkát átmeneti megoldásnak szánom, nem ebben akarok megöregedni.Lehetek egyetemista akár, aki nem ér rá hét minden napján dolgozni, de az adott napból a legtöbbet szeretné kihozni, és nem tud heti 5 napban kötötten akármilyen más, számodra nem degradáló munkát végezni...

2018. ápr. 16. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Igazad van, van, akinek ezt is el kell végeznie.
2018. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A lenézésed elég sokat elárul az emberekhez való hozzáállásodról.

De sebaj, ilyen személyek is kellenek a világba, akik mindenkit a foglalkozásuk, életkörülményeik alapján ítélnek meg, a fő, hogy Te mindenki felett állsz, legyél boldog ezzel a tudattal:))

2018. ápr. 16. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem meg ő amúgy munkanélküli, és azért kötözködik :D még nem találta meg a tökéletes munkahelyet, így otthon élősködik a szülein :D


vagy a másik lehetőség, hogy ő is egy gyárban robotol, és ennyi öröme van az életben, hogy másokat basztat :D


amúgy meg gondolom attól függ, mennyire forgalmas az a hely...ha nap közben beesik 2-3 ember, akkor elég szenvedős, unalmas lesz egy idő után...mentálisan megterheli az embert, az biztos. én portás voltam közmunkán, ameddig nem volt más. az csak 8 óra volt, de már 1 hét után annyira untam magam...

2018. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Attól függ , munkán kivul még mitcsinálsz? Gyerek nevelés, tanulás? Mosás,főzés?

Egy máx utan 3-4 nap vagy minden második nap?

Én az erettségim utan kenyszerultem ra a kocsmai munkara 6-22 ig hetvegen 6-24 ig

Egyik nap erettsegi kovetkezo nap mar kocsma.

El fáradtam masnap aludtam 8-9 ig is ha nem kellett menbem

Szabadnapon belefer egy edzes vagy ide oda maszkalas.

Fárasztó de szerintem egx átlag szoliba 14 ora elott nincs tömeg

Le is tudsz ülni.

Agyban nem fáraszt legalabbis emgem a vissza adas nem farasztott pedig folyton voltak.

A tűrű képeségestôl is fugg

Ismerek olyat akinek nehezvolt szoliba recepciosnak lennie pedig 3 nal tobbem sha nem voltak ott.

Biztos hogy munja napra nem terveznek nagy fozest meg talaritast

2018. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!