Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan tudom megszerezni az...

Honnan tudom megszerezni az igazolólapot munkanélküli járadék megállapításához? Többi lent.

Figyelt kérdés
Megszűnt a munkahelyem, így munkanélküli támogatásra jelentkeztem. A munkanélküli hivatalban 2006. májusra visszamenőleg kérik az igazolólapot munkanélküli járadék megállapításához és a munkaközvetítőtől, amin keresztül munkát vállaltam a munkáltatói igazolást. 2006. óta vagy 10 munkahelyem volt, mert a közvetítő cégek megszűntek, volt ami jogutód nélkül és egymásnak adogattak át... Nem tudom beszerezni ezeket és a munkaügyi központban nem értik meg, illetve azt sem mondták mit adhatnék be helyette. Szerintetek mit tudok tenni?
2010. jún. 12. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
meg kellett kapjad ezeket, amikor megszűnt a munka
2010. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, de többször költöztem és elkeveredett. Hogy tudom újra megszerezni, ha már nem létezik a cég sem?
2010. jún. 12. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
De valamit csak mondtak a hivatalban. Vagy csak néztek rád bambán? A régi bérszámfejtőt sem tudod megkeresni? Hátha a gépén még megvannak az adatok.
2010. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A bérszámfejtőket nem ismertem a munkahelyeimen.

Segítőkészség zéró a munkanélküli központban... azt mondták, hogy ha nincs papír, akkor csak az után kapok pénzt, amiről megkapták a papírt vagyis 2008-tól. :((

Kérdeztem, hogy valamilyen APEH-os igazolást elfogadnak-e, de erre az volt a válasz, hogy lehet, hogy be sem voltam jelentve... pedig be voltam és a kérdésemre nem is ez volt a válasz...

2010. jún. 13. 08:24
 5/5 A kérdező kommentje:
ja és az utolsó munkahelyem nem adta vissza a rózsaszín kiskönyvem, azt mondták, hogy elhagyták...
2010. jún. 13. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!