Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen blogra...

Szerintetek egy ilyen blogra lenne kereslet?

Figyelt kérdés

Igazából a történetem ott kezdődik, hogy mint mindenki én is meg akartam, akarok gazdagodni. A szerencsejáték összes formáját kipróbáltam, úgy gondoltam egyedül a sportfogadásban van lehetőség (+ a póker, de azt inkább mondanám sportnak, ott szükség van matekra és pszichológiára is szóval ezt külön venném főleg mert ott az emberek ellen játszunk).

Szóval olvastam rengeteg fórumot, volt, hogy tippeket is vettem, rengeteg féle stratégiát és ötletet kipróbáltam, volt saját volt mástól átvett. De azt hiszem most jutottam el oda arra szintre (van aki alapból itt áll, van aki sosem jut ide), hogy azt látom, nem lehetsz okosabb mint a rendszer.

Pénzben nem buktam komoly összeget, viszont rengeteg időm ráment, amit sajnálok (a pénzt nem, azt úgy is elkölti az ember). És ha már ennyi időm belement, arra gondoltam, hogy sokan akarnak ugye pénzt csinálni abból, hogy azt árulják az embereknek, hogy "hogyan gazdagodhatnak meg".

Én megfordítanám a dolgot, és azt írnám le, hogy "miért nem" mondjuk ehhez kell egyfajta matematikai műveltség is.

Egyrészt szerintem ez hasznos dolog lenne

Másrészt ilyen írást nem nagyon találtam a neten, viszont az ellenkezőjét sok helyen, ami szerintem átverés.



2018. máj. 2. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nagyon tetszik az ötlet, kíváncsi lennék rá.
2018. máj. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Megprobalhatod.


De az emberek almodozok, valamennyire optimistak es jobban szeretik azt, ha elore mennek.


Inkabb ugyan ugy menj ra te is a hatekonysagra, de egeszitsd ki a felmerulo akadalyokkal.

2018. máj. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Blogot ma már senki sem olvas. Csinálj vlogot. Azzal még pénzt is lehet keresni.
2018. máj. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Butaság lenne ezt a tudást ingyenesen megírni egy blogra, azzal csak az üzemeltető járna jól. Írj egy könyvet. Manapság ha bemész a könyvesboltba, belelapozol egy könyvbe, kb. az van benne, hogy valaki felkelt, megitta a kávéját, elment dolgozni, és hazaért - 2990 Ft :)
2018. máj. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló, szerinted lenne rá kereslet?
2018. máj. 5. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!