Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Légiutaskísérőnek szerettem...

Légiutaskísérőnek szerettem volna jelentkezni, de azt írja, hogy nem felelek meg, nem értem miért? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Thank you for applying to our website and making an On Line Application.


We regret that you do not qualify to proceed any further with your Application.


We wish you success as you continue your career search.


És nem értem, hogy miért. Valaki akit érdekelne a légiutaskísérés ránézne, hogy neki se engedi?


2018. máj. 6. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom elolvastad a jelentkezés feltételeit. Abban benne kell legyen minden. Gondolom nem felelsz meg valamelyik feltételnek.
2018. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, hogy szimplán ronda vagy, és ezt ilyen elegánsan közlik.
2018. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi nem tudjuk miért nem vagy alkalmas a munkára.

A link nem sokat mutat, csak annyit, hogy milyen kérdések vannak. Én nem töltöttem ki, mert én nem akarok rá jelentkezni.

De a kérdéseket olvasva már ezer ok amiért nem vagy jó.

Pl: életkorod

rossz CV

Lehet nem tetszett nekik mondandód, hogy miért te lennél a legalkalmasabb. Elutasítottak.. ennyi.

2018. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Alapból nem engedte, hogy jelentkezzek. Szóval rá se nézhettek a CV-mre. A magasság kedvesség úszástudas angoltudas stb minden megfelel úgy objektíve, feltételezem, ennek ellenére írja a teszt, hogy " you don't qualify.."
2018. máj. 6. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:
valami oka pedig van. lehet hogy már több jelentkezőt nem fogad a rendszer. bármi lehet az oka.
2018. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tudsz úszni? Mert az is feltétel!
2018. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már rájöttem hogy mi volt a baj. Azóta egyébként jelentkeztem, majd 25-én megyek személyes interjúra.
2018. máj. 18. 06:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Na és mi volt a baj?
2018. nov. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!