Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MIT tegyek? Az elmúlt két...

MIT tegyek? Az elmúlt két hónapban nem kaptunk vízszámlát és természetesen nem fizettünk, de most hirtelen észbe kaptak hogy küldjenek számlát és a teljes összeg 21000ft ez hogy van

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kifizeted azt kész, nem értem most mi a gond? :-D ha 2 hónapig nem fizettél, gondolhattad volna, hogy jönni fog valamikor egy egybe összeg. menet közbe (vagy akár most...) miért nem hívtad fel őket, hogy hol a számla?
2018. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kapok számlát, akkor elöször felhívom öket, hogy miért nem, ha meg netán nem érem el öket, akkor a megszokott összeget félreteszem, mert valamikor kérni fogják. Ha két hónap után jönnek a nagyobb összegü számlával, akkor símán kifizetem, mert megvan rá (félretttem!) a pénz.
2018. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy két hónapra 21eFt-os fogyasztást / általányt állapított meg a szolgáltató.


Nem biztos, hogy értem a kérdésed... mit tegyél? Fizesd be a tartozásod.

2018. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi a gondod? 2 hónapig nem jött, gondolhattad hogy nem lett ingyen a víz, így azt a pénzt félreraktad gondolom. semmi probléma nem lenne. de gondolom jó magyar módjára tettél az egészre.
2018. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem jött meg a számlád, azt a szolgáltató felé jelezned kellett volna és vagy átutalással, vagy ügyfélszolgálaton fizetned a fogyasztásodat.

Fizesd be a számládat most, vagy ha ez gondot okoz, kérj rá halasztást, részletfizetést.

2018. máj. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így van: ha egybe küldték a számlát (egy összegben) és nem tudod egyszerre befizetni, akkor kérj részletfizetést.

Ha 2 db (egy elmaradt és egy mostani), akkor befizeted a régebbit, következő hónapban meg a mostanit.

2018. máj. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ilyen velünk is volt és ki kell cserélni egy alkatrészt és lesz rengeteg bírság ez miatt sajnálom
2018. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!