Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek értékes az új 50...

Szerintetek értékes az új 50 forintos érme? Érdemes elrakni?

Figyelt kérdés
Csak korlátozott számban gyártottak le belőle én úgy tudom.

2018. máj. 9. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem is tudtam hogy van új.
2018. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vannak. Nekem volt ma is egy de odaadtam a buszvezetonek amikor jegyet vettem.
2018. máj. 9. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értékesebb mint az alap verzió (kerecsensólymos), tehát ugyanúgy 75% réz és 25% nikkel ötvözet, mindössze különleges. Én eddig elraktam minden más hátlapi ötvenest, a jégkorong vb-sből is teszek majd el egyet, ha a kezembe kerül.

Esetleg pár év múlva érhet a névértékénél valamivel többet az egyedisége miatt.

2018. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hülye vagyok amiért odaadtam?? Mikor megszamolta az aprót a sofőr akkor láttam hogy ott volt közte az új ötvenes is.
2018. máj. 9. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát most már nem mindegy, ha úgyis odaadtad?

Most azzal mennyivel vagy előrébb, ha azt mondjuk: igen, hülye vagy? :D (bocs, de Te kérdezted)

megnyugtatásodra elmondom, hogy nincs olyan óriási értéke, hogy most amiatt a falba kéne verni a fejedet - max majd 20 év múlva vagy sok más rendkívüli kiadású 50-essel együtt (van Vöröskeresztes, stb)

2018. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ilyet verdetisztán [UNC] (karc-por-mentesen, kapszulában) kell tudni eltenni évtizedekre, hogy komolyabb értéket képviseljen.


[link]

2018. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!