Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS! Életfogytiglan tarto...

SOS! Életfogytiglan tarto kezessegre ítéltem magam a tudatlansagommaL Irna nekem par sort, aki. hasonlo. Terhet cipel, hogy lehet ezzel a teherrel normalisnak maradni?

Figyelt kérdés

Kozvetlen csaladtagnak adtam a nevem, hogy a vallalkozashoz hitelt kapjon. Korbetartozas stb.miatt adossa valt, az en nevem pedig ott maradt a papiron, amit johiszemuem felelotelnul alairtam. A fizetesem .es ha megelem, akkor a nyugdijambol is vonja a vegrehajto.a penzt.

Erdemes igy elni? Szerintem nem, de meg itt vagyok. 15.eve fizetem.es soha nem lesz vege.



2018. máj. 9. 20:36
 1/9 anonim válasza:
20%
:-( Ez nagyon szomorú! Gondolj arra, hogy mindig van rosszabb helyzet! Pl egy olyan gyógyíthatatlan betegség, ami a nap 0-24 óráját megkeseríti! Nem lehetne ezt az egészet valahogy helyre hozni? Nem te csináltad a rosszat!
2018. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Most már nem igazán lehet mit tenni. Előbb kell gondolkozni, utána cselekedni. Legközelebb majd nem leszel ilyen felelőtlen.
2018. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kosz a gyors valaszokat. Legkozelebb már sajnos nincs. A gyerekeim vagy masol akik tudjak mi tortent, ok tanulhatnak belole.

Igen. Ha van vmi nagyon rossz, meg akkor is lehet azzal vigasztalodni, lehetne ennel rosszabb is.

Mindem fizetesnel mellbevag, hogy soķkal kevesebbet kapok mint masok, pedig ok azt is keveslik.

Auz mondjak, a kezessegbol ninxs kiut. Kulfold vagy mas fekete munka, erre nem vagyol alkalmas. Talan jobb lenne ha nem lennek. Igy semmi ertelme

2018. máj. 9. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha kezes vagy, akkor sajnos fizetned kell, viszont, ha jól tudom, polgári peres eljárásban követelheted tőle a pénzt. Az más kérdés, hogy milyen sikere lesz a dolognak.

Ha nem jól tudom, akkor majd valaki kijavít .-)

2018. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A volt ferjem. A gyerekeim apja. Azota nincs is munkaja. Csak tolem tudjak vonni.
2018. máj. 9. 22:01
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Egy dolgot tehetsz, minél több fórumon közzéteszed a sztoridat, hogy legalább mások megtanulják, hogy sosem vállalunk kezességet. Anyukának sem, gazdag nagybácsinak sem.
2018. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ennel jobban lejaratni magamat mar nem tudom, hogy pl.itt kozze teszek kinos privat ugyet. Terez anya nem vagyok.Epp eleg baj ez nekem es a csaladnak. Tanmesenek nekik megmaradok. Bazari majom nem leszek de kosz a valaszt
2018. máj. 9. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Utcára kerülsz ez miatt? Nincs mit enned ez miatt?

Ha nem akkor azért nincs olyan nagy probléma...

Elmész esetleg még kicsit feketén dolgozni és akkor jobban kijösz. Ha a nyugdíjjas idős édesanyám meg tudja csinálni, akkor te is!

2018. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon sajnálom, hogy így jártál, de talán ügyvéd adhatna tanácsot. (Ingyenes ügyvédi tanácsadás is létezik.) Élni mindenképp érdemes. Főleg, ha gyerekeid is vannak! Nekik szükségük van rád. Jönnek még jobb idők is, meglátod.
2018. jún. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!