Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet e valamiféle átverés a...

Lehet e valamiféle átverés a következő üzletben?

Figyelt kérdés
A Jófogásra tetem fel bútorokat eladásra és sms-ben jelentkezett valaki angolul, hogy megvenné. Azt írta, hogy nem tudja személyesen megnézni, mert munkája révén utania kell de kifizetné Pay Pallal, majd szállítókat fogad akik elviszik neki Kíjevbe. Nem tudom mit tegyek, de jó lenne megszabadulni a bútoroktól.
2018. máj. 10. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Aztan jelenti, hogy nem erkezett meg es a paypal visszautalja neki a penzt, te meg hoppon maradsz.
2018. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Vagy nem is küld pénzt csak a Paypal nevében küldözget fake emaileket majd, hogy kaptál pénzt, de küldd az árut hogy jóváírják vagy refundolja.


A lényeg, hogy pénzt nem látsz belőle és bukod az árut.

2018. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Lehet.
2018. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
google -> nigériai csalás
2018. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Neked nincs agyad, kérdező??? Mert én már eldobom az enyémet, és az összes hajam kihullik, hogy mennyire hiszékeny, hülye emberek vannak.

Az ISten áldjon már meg! Szerinted mennyibe kerülne a szúette bútoraidat Kijevbe szállítani???? Mit gondolsz, ott nem lehet bútort kapni?


Akkor most egy kis feladat:


NIGÉRIAI CSALÁS


Komoly irodalma van már itt a Gyiken is. Én belefáradtam, nem írom le húszezredszer, hogy mit jelent. a lényeg, hogy át leszel bszva.

2018. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez a tipikus nigériai csalás, melynek 3 fő ismérve: Paypal - csatolja a bizonylatot, hogy utalt, de sürgős neki, küldjed, aztán bútor el, a pénzed meg sehol.
2018. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasznád az agyad elvileg van!?
2018. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!