Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy oldalról előreut...

Rendeltem egy oldalról előreutalással,20 ezer forint értékben, és a kiszállitás 2-3 Nap. Nos ma kellett volna hogy kiszállitsák. Rájuk irtam hogy feladták-e már azt irták legkésöbb pénteken fog kiérkezni a csomag. Mit tehetnék ha mégsem?

Figyelt kérdés

#cég #posta #szállítás #Nem jött meg a csomag
2018. máj. 16. 18:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Tegnap irtam nekik e-mailt arra nem válaszoltak de online chaten igen és azt mondták legkésőbb pénteken fogják kézbesiteni, persze ez szép és jó csak ilyenkor már más honnan jönni szokott egy levél, hogy fel adtuk a csomagot vagy valami itt meg semmi. Tudom nem kellett volna előre utalni..
2018. máj. 16. 18:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

14 napon belül indoklás nélkül el lehet állni a vásárlástól, de szerintem egyenlőre azon kívül, hogy megkárosítod a céget azzal, hogy bukják a postaköltséget, mást nem nagyon teszel ezzel.


sok cég dolgozik kisebb futárszolgálatokkal. múltkor én is rendeltem néhány ruhát, nem kaptam semmi értesítést, végül én is telefonáltam a boltba, és mondták, hogy feladták a csomagot, tehát már jönniük kéne, végül aznap délután fele jött is a "fáma futár".

2018. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, de ez nem futárszolgálatról szól hanem, hogy a cég egyszerüen nem képes a weboldalukra azokat a dolgokat fel tenni ami raktáron van, most olvastam van akinek hónapokig nem küldték ki a csomagját mert nem volt raktáron.. és nem a cég irt vagy probálta elérni az illetöt hanem a fogyasztónak kellett hosszadalmas telefonálás után lemondani a rendelést. Nagy fába vágtam a fejszémet úgy érzem...
2018. máj. 16. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Ezért nem kell dropshipping módszerrel vásárolni.

Én pl. csak olyan terméket árulok, ami közvetlenül a birtokomban van: a vevő, ha lelicitálta (mert nem webáruházban árulok) akár 1 órával a leütés után átveheti :-)


De hogy a kérdésedre is válaszoljak: várj türelemmel - most valamiért nálam is felpörgött az üzlet, ha nem érkezik meg péntekig, akkor még kedd-szerdán simán megjöhet (közben ugyebár Pünkösd lesz).

Ha szerdán sem jön meg, akkor tényleg elállhatsz a vásárlástól - de addig nem érdemes, hiszen nyilván szükséged van/lenne arra, amit megrendeltél.

2018. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem a legjobbakat köszönöm a kommenteket fel pontoztalak titeket és ti ne legyetek olyan h*lyék mint én vigyázzatok honnan rendeltek könnyen idő és pénz veszteség lehet belőle :/
2018. máj. 16. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!