Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Holnap kéne kezdenem egy...

Holnap kéne kezdenem egy helyen ( call center) de torokgyulladásom van. Mennyire elfogadható, hogyha megkérem őket had kezdjek pár nap múlva? Szerződésem van már, de félek hogy azt mondják így már ne js menjek ha variálok.

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy torokgyulladással simán be lehet menni lejelentkezni - max adnak más munkát vagy LÁTJÁK, HALLJÁK, megtapasztalják, hogy tényleg beteg vagy és hazaküldenek vagy orvoshoz.

De ha nem mész be első napon (és orvoshoz sem mész) akkor jó esélllyel tényleg előfordulhat, hogy már utána sem kell menned.

Gondolom, próbaidős vagy: próbaidő alatt bármelyik fél indoklás nélkül felmondhat egyik napról a másikra.


Ha délelőtt el tudsz menni orvoshoz, akkor is munkakezdés előtt telefonálj be, hogy megbetegedtél.

2018. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen igazad van ,én is erre gondoltam..köszönöm. Bemegyek akkor mindenképp,l.
2018. máj. 21. 10:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj be. Mondjuk a patikában kaphatsz vény nélkül torokgyulladásra készítményt, azt használhatod. Én ugyan nem kifejezetten ügyfelekkel foglalkozom, de számos esetben fogadok, illetve indítok telefonhívásokat a munkahelyemen és beszélek a munkahelyre betérőkkel, tartok fenn bizonyos mértékben ügyfelekkel kapcsolatot. És számtalanszor volt már torokgyulladásom, mégis végigdolgoztam minden egyes napot.
2018. máj. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!