Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet név/cím nélkül csomagot...

Lehet név/cím nélkül csomagot feladni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem szexualitás kategória,de picit ahhoz is köze van. Szóval sok helyen olvastam,hogy jó üzlet a használt bugyi eladás. Gondolkoztam rajta,lehet eladónak párat. Fealdom csomagként. Itt jön képbe a kérdésem. Ezt tehetem úgy, hogy nem írok rá feladót ( sem név,sem cím) csak a címzettet jelölöm meg? Anonimitás miatt. Nem szeretném ha utánna mindenféle perverz alakok zaklatják napi szinten egyéb másér is..

2018. máj. 23. 21:20
 1/6 anonim válasza:
69%

Nagyon okos vagy...

Álnév nem jutott eszedbe?

2018. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
96%

Tudtommal nem lehet, mivel ez eléggé szabályozva van. De a legegyszerűbb módja, hogyha a postát felhívod és megkérdezed vagy utána olvasol itt ott az interneten. Én most nem fogok keresgélni.


Egyébként meg nem hiszem, hogy bárki az ország másik végéből zaklatna majd.

2018. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
54%
Menj, dolgozz inkább! Xd
2018. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kérnek a postán személyit, lakcím kártyát?

Ezt kell megkérdezni tőlük.

2018. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
50%
Eltűnt a kommentem de amúgy feladó nélkül is lehet küldeni, satöbbi satöbbi
2018. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy lehet feladni név és cím nélkül is
2018. jún. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!