Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol könyebb munkát találni...

Hol könyebb munkát találni kecskemèten, szolnokon? Vagy miskolcon könyebb?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 11:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy mezőkövesd , jászberèny?
2018. máj. 28. 11:14
 2/5 anonim válasza:

Ezeket nem tudom de ha szállora mennél,ajânlom Dunántùlt.

Inkább oda jöttem.

2018. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez leginkább attól függ hogy milyen munkát szeretnél találni meg attól hogy milyet vállalsz el.


Miskolciként azt tudom mondani hogy az ide folyamatosan betelepülő külföldi cégek(Bosch, Takata stb) elég sok álláslehetőséggel kecsegtetnek általános iskolai végzettségtől kezdődően a diplomásokig. Tehát itt már csak az nem tud elhelyezkedni aki nem is akar.

2018. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindhárom városban lehet munkát találni.
2018. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag az összesben találsz munkát, talán Kövesd csak a kisebb, de itt is tele van a hirdető lehetőségekkel. Nyáron meg turizmus főként a környéken is felkapott. Ipari jellegű és kereskedelmi munka mindenhol van, igaz a fizetések nem Dunántúliak.
2018. máj. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!