Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy családi házam egy...

Van egy családi házam egy faluban, nem tudom eladni sehogy már sok éve. Szerintetek ha ezt felajánlom olcsóbban az önkormányzatnak, akkor mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 16:10
 1/3 anonim válasza:
attól függ, hogy mennyire van gázban a falu, mennyi szocsegélyt fizetnek ki..., de mindenképp kérdezd meg.
2010. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én éppen vidéken tervezek házat venni ahol nem laknék ott,de "nyaralónak" használnám..Helyileg hol van a tied? és mennyiért nem tudod eladni??
2010. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyírbátor mellett van egy községben, viszont a kert helyén egy műhely áll, ami a ház kétszerese kb. Ezért is nehéz eladni, talán vállalkozási célokra jó lenne. Arra gondoltam, hogy nincs jelenleg művelődési háza a falunak, s pont jó lenne a műhely ilyen célból.
2010. jún. 15. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!