Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megrendeltem vagy nem?

Megrendeltem vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most egy kis dilemmában vagyok, hogy megrendeltem e valamit vagy nem. Tegnap, vasárnap beírtam mindent, aztán rányomtam a megrendelésre, de utána semmit nem írt ki, mintha frissítette volna az oldalt, és csak a nevem ill. címem maradt meg ott. Megnéztem az e-mailemet, ott sem volt semmi. Megnéztem ma is, még mindig semmi. Eddig akármit rendeltem (hétvégén is), annyit legalább küldtek egyből e-mail-re, hogy a megrendelésemet elküldtem, felvették, és továbbiakban írnak majd a szállítás napjáról stb stb stb.


10000 Ft-ba kerül a dolog amit venni akartam, de azóta találtam néhány ezerrel olcsóbbat, így örülnék ha az a válasz, hogy nem, nem küldtem el, viszont ha igen, hát azzal is elleszek.


Apám javasolta, hogy várjak legalább csütörtökig a levéllel, mert hétvégén, főleg vasárnap zűrösebb vagy ilyesmi. Viszont én jelen pillanat is megtehetné azt, hogy 15 perc alatt elmegyek az olcsóbb dologért, ezért érthetően nincs kedvem megvárni - csakhogy muszáj.


Szerintetek?



2018. jún. 4. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rendelted meg, de ha mégis, nyugodtan hivatkozhatsz arra, hogy szar az oldaluk, nem kaptál semmilyen visszajelzést.
2018. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Ma megjött a csomag - levelet változatlanul nem kaptam se előtte, se utána.

2018. jún. 5. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!