Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jofogason megeri feladni...

Jofogason megeri feladni hirdetest, mikor az fizetos lett jarmu eseteben?

Figyelt kérdés

Csodalkozva vettem eszre,hogy nagy nehezen megszerkesztettem,kepeket toltottem fel stb.hogy a vegen kiirja 1300 vmrnnyit utaljak mert a jarmu,robogo auto stb dijkoteles lett.

A facen sok csoportban ingyen feltudom tenni...

Erdemes fizetni erte,ott jobban elkel?


2018. jún. 8. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

megválaszoltad a kérdést. nem érdemes, sőt egyenesen pénzkidobás. meg persze ott van még a használtautó.hu, ami szintén 1 db hirdetésnél ingyenes, és garantáltan többen nézik meg, mint jófogáson, de a facebook csoport is pont annyira jó.


én akárhányszor felraktam valamit mostanában oda, egyszer sem sikerült még komoly érdeklődőt találnom, aki mondjuk felhívott volna. inkább privát üzenetben odaböfögte, hogy iPad-ért nem-e adhatna egy fűnyírót meg némi készpénzt...és minderről a jófogástól kaptam kb. 3-4 órával később értesítést.


de legutóbb durván 12-14 órába telt, míg átnézték és aktiválták a hirdetésem...estig lehetne sorolni, mennyire egy bullshit a jófogás, ingyen se éri meg ott hirdetni, hát még pénzért, ha van alternatíva millió.

2018. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké,akkor jól döntöttem, hogy hagytam a francba..:) Nem az az ezervhány ft...A Használtautó legalább ingyenes...Amúgy azért akartam ott feltenni,mert egy hónapja ott találtunk a közelben egy jó kocsit,amit megvettünk.
2018. jún. 9. 19:14
 3/3 anc ***** válasza:
Vaterán nem kell járműért fizetni, jobban jársz vele.
2018. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!