Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kulfoldre szeretnek kuldeni...

Kulfoldre szeretnek kuldeni penzt vkinek a postan, (a western union nagyon sokat vesz le) csomagba, ajánlott levélként ha elkuldom megérkezik?

Figyelt kérdés

Ha jol becsomagolom,es penzt is teszek bele-termeszetesen ajánlva (aláirás stb.biztonsagi felteteleknek megfelelően) megérkezik a csomag?

Sajnos akárhogy szamolok túl sok lenne utalással (mert 2x kellene atvaltani- van készpénzbe eurom-ezt forintra-majd ezt megint eurora visszavaltani + az utalasi koltseg rengeteg es az árfolyam nagyon rosz-sokat veszítenék)


Tehát nagyon rizikós csomagba-ajánlva-aláirva stb. keretén belül küldeni ?



#utalás #pénzküldés #kölcsön testvérnek
2018. jún. 10. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet készpénzt borítékba küldeni, és nagy eséllyel el is lopják

Paypal vagy utalás

2018. jún. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Transferwise nem jó? Kétlem, hogy csomagfeladás ajánlottan, biztosítva olcsóbb legyen. Ráadásul postai csomagban veszélyes és egyébként tilos pénzt küldeni.
2018. jún. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Paypal bankartyam nincsen.

Transferwiserol meg nem hallottam.. de erdekel. Koszi a valaszt

2018. jún. 11. 06:57
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
A paypal nem bankkártya, hülyeségek írása előtt inkább keress rá már.
2018. jún. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy működik ha soha nem hasznalatam
2018. jún. 11. 08:28
 6/7 A kérdező kommentje:
Használtam. Kb.3 hónapja van bankkártyám.
2018. jún. 11. 08:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kevered a Paypal-t a Paypass-szal.
2018. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!