Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS! Rendelni szeretnék egy...

SOS! Rendelni szeretnék egy Michael Kors nyakláncot barátnőmnek. Ma kell mindenképp, mert különben nem érkezik meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Maestro cardom van viszont akárhogy írom be a kártya számot sehogy se fogadja el. Van az a 4x4 szám a kártyán és csak egybe engedi beírni külön nem.

2018. jún. 11. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
és most mi a probléma? Írd be szóköz nélkül, ugyanaz.
2018. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ma kell mindenképp, mert különben nem érkezik meg."


Mégis mikorra szeretnéd és honnan rendelnéd?

Csak azért kérdezem, mert lehet, hogy így sem érkezne meg...

2018. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es: beirtam szokoz nelkul es nem fogadta el. Egesz delelott sz#ptam vele. Azt irta hogy ervenyes kartyaszamot adjak meg. Aztan havernak az otp-s master cardjaval sikerult.

2-es: szombaton ballagasa van es 5 munkananap mire megerkezik es en hulye az utolso pillanatra hagytam, de sikerult megoldani halistennek.

2018. jún. 12. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!