Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Booking.com-on foglalást...

Booking.com-on foglalást mondtam le és valamit nem értek!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Booking.com-on volt egy foglalásom egy hostelba, de úgy hogy egyedül egy e-mail címet adtam meg amit meg se erősítettem, de azóta is úgy vagyok a rendszerben. És privát okok miatt lemondtam a szállást, és akkor tudatosult bennem hogy lemondási díj szükséges hozzá.


A kérdésem az lenne, hogy ha csak a teljes nevemet tudják (amiből van több is az országba) illetve az e-mail címem ami meg sincs erősítve, akkor akár lemondom, akár nem, ha nem megyek be és nem fizetek semmit, akkor hogyan és milyen módon tudnak engem felelősségre vonni? Nyomatékosítom, hogy semmilyen nemű adat nincs megadva, csak a telefonszámom még de az is rosszul :D


A válaszokat, véleményeket köszi! :)



2018. jún. 14. 22:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!