Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nektek szokott bűntudatotok...

Nektek szokott bűntudatotok lenni, ha nagyobb összeget költötök magatokra?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem 100.000-ért egy telefont.Régóta spóroltam rá,egy része a ballagási pénzemből van,szóval nem a szüleim pénzéből vettem,hanem a sajátomból,és az előzőt már le kellett cserélni,mert sok baja volt .Ma viszont elkezdett bűntudatom lenni,hogy ha akartam volna,vehettem volna olcsóbbat.Ez nem az első ilyen alkalom.Pár hónapja kaptam 17.000-ért egy cipőt,amit viszont nem magamnak vettem,és ott is hasonlóan éreztem. Ez csak akkor van,ha magamra költök.Egy karácsonyi ajándéknál például nincs ilyen.Mit lehet tenni?
2018. jún. 18. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen baromságokat alapból nem veszek meg. De amúgy nem szokott bűntudatom lenni.
2018. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogyhogy mit lehet tenni? ha zavar, nem költesz magadra ennyit. ha meg ennyit akarsz költeni magadra, akkor ne zavarjon
2018. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen mert sajnos neha impulzusvasarlo vagyok. Neha megbanom utana.
2018. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Magamtól mindig sajnáltam mindent, ami kicsit többe került, mint az átlag. Családtagoktól soha, oda bármennyit hajlandó voltam áldozni, ha volt rá pénzem.


Ez mára elmúlt, valószínűleg azért, mert jobban élek. Simán megveszem a butikos ruhát, amire régen sajnáltam a pénzt. A családtagokkal maradt minden a régiben, rájuk most sem sajnálom. Anyámnak vettem egy kocsit, csak azért, mert megérdemli... :)

Viszont 100 ezret még most sem adnék ki telefonra, és nem azért, mert sajnálom magamtól, hanem azért, mert más az értékrendem. Nekem soha nem fog egy telefon annyit érni, hogy ennyit költsek rá. És sok minden más sem. :)

2018. jún. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!