Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online rendeltem egy laptoptot...

DuracHell kérdése:

Online rendeltem egy laptoptot ami nem érkezeþ meg mieddig várjak mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy webáruházból egy laptopot és nem érkezett meg.1 hónapja már csak várok. De semmi elérhetőséget nem találtam az oldalról. Az email címet amin regisztráltam a spam mappába tette be és azon sem tudok üzenni. (onslshopping1@gmail.com) A weboldal címe: www.computershops. Club A megrendelésemet azt látom a címemet pontosan adtam meg az összeget már levonták a számlámról. Mit tegyek vagy tudok mit tenni?

2018. jún. 20. 06:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szólsz a bankodnak hogy azonnal vonják vissza az átutalást és tegyél feljelentést.


hogy az Istenbe lehet ilyen oldalról rendelni, ahol gmail cím van megadva...

2018. jún. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A google a [link]

cimet adta meg.

Hát hülyeséget csinált.

Nem hiszem hogy visszakapná a pénzét vagy megkapná az árut.

Százezres műszaki terméket csak megbízható forrásból,lehetőleg magyar nyelvű oldalról.

Pontos műszaki és szállitási adatokkal.

2018. jún. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit tudsz tenni? Azt, amit az első mondott, hátha még szerencséd van.

Továbbá tanulsz az esetből, hogy ilyen névtelen, szar, már kinézetre is megbízhatatlannak tűnő oldalakról ne rendelgess össze-vissza.

2018. jún. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem is értem, miért rendelne bárki ilyen helyről. annyira egyszerű rájönni, melyik oldal megbízható, melyik nem
2018. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link] ,170.3474143,3a,60y,86h,88.42t/data=!3m6!1e1!3m4!1s_UoIpud7vlu1y0Jx9V5W2w!2e0!7i13312!8i6656


Nézd a jó oldalát, legalább létezik a cég. Bár a földgolyó túloldalán található. Közelebbit nem sikerült találni???

2018. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bellobig válasza:
Én is rendeltem már, és nem érkezett meg. Visszakaptam az árát. Ha szerencséd van, te is így jársz. Én kisebb értéken rendeltem, picit legyél óvatosabb.
2018. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bitang amatőr egy oldal, sose higgy az olyanoknak, akik minden szót nagybetűvel kezdenek, mint az "Is Your Site Secure For Credit Card Purchases? Absolutely, 100% Yes. In Fact More Secure Than If You Use Your Credit Card In A Retail Shop."
2018. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amúgy azt mennyire hitted komolyan, hogy egy 600 eurós laptopot megvehetsz 60 euróért?
2018. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!