Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valami, amit tehetek, ha...

Van valami, amit tehetek, ha beosztottak diákmunkára és elmegyek, majd helyben közlik, hogy nem kellek?

Figyelt kérdés
Egyszer jártam így, hogy kasszázni mentem volna, de mondták, hogy kicsi a forgalom és menjek haza. Én meg mondtam, hogy szeretnék dolgozni, mert így osztottak be, így rendeztem az egyéb programokat, és a pénzre is szükségem lenne. De mintha a falnak mondtam volna, azt mondták, hogy nem kellek, menjek haza. Ez szabályos így? Jogilag megtehetik? (Csak hogy ha lesz még ilyen, tudjam)
2018. jún. 21. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Iszol rá vizet. Gondold már végig, ha egyszer nincs mit csinálni, fizessenek azért, mert te ott ácsorogsz?
2018. jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem etikus, de sajnos megtehetik. Ilyenkor ott helyszínen hívd fel a projektvezetődet a diákszöv.nél mondd el, hogy mizu és ha tud akkor megpróbál másik munkára küldeni. Ha a bolt csinálta a beosztást mondd meg nekik, hogy ne csináljanak belőled hülyét, szóljanak időben, amúgy meg mész máshova melózni.
2018. jún. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg volt beszélve az üzlettel vagy a szövetkezettel a műszakod, nem csak beestél, hogy jöttem dolgozni, akkor nem hagynám annyiban.

Ebben az esetben a normálisabb szövetkezet elszámol 4 órát neked és ki is fizettetik a partnerrel. Beszélj a projektvezetőddel, koordinátoroddal.

2018. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!