Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivan veletek? Hogy vagytok?...

Mivan veletek? Hogy vagytok? Ki mot csiinál, mit tervel a közel jövőbe, hogy bizzonságosabb anyagi hátterr legyen?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 01:58
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Szevasz. Mi van velem? Az egóm. Remekül vagyok, mert utálok gyűlölök mindent és mindenkit és ez boldoggá tesz. Mit teszek, hogy meglegyen az anyagi biztonságom? Nem nősülök meg és nem vállalok gyereket, mert az kiesz a vagyonomból! Azokat is utálom. Muhahaaa


18/fiú

2018. jún. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Élem az életem és pont nem érdekel a jövő sem a pasizás. Nálam most a "hagyjatok békén most vizsgáztam" a nyerő. Igazából 15 vagyok szóvaL XD...

Komolyra fordítva én örültem hogy vállalatok munkát mert mindig is utáltam azokat akik mutatták a pénzüket közben az amúgy anyuci, apucié....

Engem arra tanították hogy dolgozzak meg a saját dolgaimért. Egyenlőre fiatal vagyok egy tuti gimnáziumban, de gondolkodtam már a jövőn :)

2018. jún. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyűjtöm a szakmai gyakorlatot, bő egy év múlva dobbanthatok olyan helyre, ahol fizetnek is.
2018. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!