Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha 55 forinttal "átvernének",...

Ha 55 forinttal "átvernének", feltehetően figyelmetlenségből, de nem úgy hogy elszámolnak valamit hanem 2 db-ot gyártanak egy 55 Ft-os apróságból, mikor egyet kértél, szóvá tennéd, reklamálnál, vagy hagynád a francba s kifizetnéd?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi van?
2018. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármi is az, ha nekem egy kell, nem fogok kettőt megvenni.
2018. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mivan?
2018. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én értem. Akarok venni egy csavart, ami 55 forint, de nincs készleten, ezért legyártják nekem, viszont (véletlenül) kettőt gyártanak.

Ha olyan a csavar, hogy valszeg jövő héten úgyis kell megint egy, de heteket vártam, mire megkaptam, akkor kifizetném a másodikat is. Ha tíz évente egyszer kell, akkor nem. Habár, franc se tudja, mikor lehet rá szükség.

Mondjuk nem érezném magam átverve, azt fizetem ki, amennyit elhozok.

2018. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából az a kérdés 55 Ft-ért megtennétek e a reklamációt vagy legyintenétek? Azt, hogy mintának jó lesz mindig rá lehet fogni.


Ugyanakkor nem tudni nem szándékos e. Ha mindenkit átvernek olyan kicsi összegért amiért a többség nem reklamál, az havonta jelentős összeg.

2018. júl. 4. 13:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért én nem reklamálnék.
2018. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
havonta az már 200-300 száz forint, ez a tuti biznisz!
2018. júl. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

napi sok száz ügyfél.*30 az töb tiz ezer

*55 Ft az havi cirke 2 millió Ft

2018. júl. 4. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!