Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán hogy lehet kérdezni...

Vaterán hogy lehet kérdezni az eladóktól?

Figyelt kérdés

Új vagyok a Vaterán, most regisztráltam, ismerkedek vele, először szeretnék vásárolni.


Kinéztem egy drágább műszaki cikket, amit jópár eladó is hirdet. Ezek közül kiválasztottam öt eladót, akiknek Profi jelzésük van. Mind az öt aukció alatt feltettem pár kérdést a termékről, ami a leírásban nem szerepel és mindenképp szeretném tudni, mielőtt leütöm.

Nos 3 nap elteltével az 5 profi eladó közül egyik sem válaszolt, viszont a termékek adatlapján a feltett kérdések alatt az én kérdésem időközben mindegyik terméknél eltűnt nyom nélkül!

Választ mégsem kaptam senkitől, pedig az eladók átlagos válaszidejénél 6-20 óra van megadva én pedig 3 napja várok.


Ez most mégis micsoda? Jól sejtem, hogy mindenki válasz nélkül törölte a kérdésemet? Ez a Vaterán így működik???

Hiába a Profi jelzés, a sokezer tranzakció meg a 99,xx százalékos pozitív értékelés, az eladók össznépileg tesznek magasról a vevői kérdésekre és válaszra sem méltatnak?

Ez most komoly? Vagy én értek félre valamit?



2018. júl. 8. 09:44
 1/5 A kérdező kommentje:

Még annyit leírok, hogy regisztráció után megcsináltam a teljes ellenőrzést telefonszámmal és bankkártyával is, így ellenőrzött, teljes jogú felhasználó lett a státuszom. Szóval nem hihetik azt, hogy valami kamu profillal regisztráltam.


Amúgy a Jófogáson sokszor vásároltam már, ott nagyon jók a tapasztalataim, az eladók mindig vissza szoktak írni a kérdéseimre, általában még aznap. Ezért is vagyok ledöbbenve, hogy ezen a Vaterán ilyen bunkó parasztok árulnának csak, akik semmibe sem veszik a vevői kérdéseket?

2018. júl. 8. 09:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Hi!

Leirod, hogy miket kérdeztél?

Lehet, hogy ő sértőnek érezte.


Mondjuk, nálam is volt olyan, hogy egyik termékem alá odaírta valaki, hogy a terméket egy másik dologgal együtt kéne adnom, ingyen!

Természetesen töröltem a kérdést, mert ez a funkció nem kötekedésre szolgál!

2018. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2-es:

Semmi sértő nem lehetett benne, normális hangnemben írtam, tisztelettel kérdeztem.

Három műszaki jellegű kérdés volt a termék paramétereiről, egy a postázási lehetőségekről és egy kérdés, hogy a hirdetett 3 hónap garancia az pontosan mit fed le, mire érvényes. Ennyi.

Ha ezekre nem kapok választ, akkor hogy vásároljam meg látatlanban? normálisak ezek? Hogy akarnak így eladni?

2018. júl. 8. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olyan dologra tapintottál rá, ami lehetséges, hogy hibája a terméknek, és mások nem vettek észre.

A 3 hónap garancia meg lehet, hogy csak reklámfogás, ő sem gondolja komolyan és az ő feltételei szerint érvényes.

2018. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anc ***** válasza:

Szia! Ha rámész a megvásárolni kVánt termékre, akkor a termék képe alatt egy türkiz négyzetben megjelenik az eladó neve, további termékei. Ott fel van tűntetve, hogy "kérdezz az eladótól".


Lehet a te esetedben nem méltatott válaszra az eladó, sajnálom.:/ De amúgy ez nem jellemző a Vaterán hirdető eladók többségére.

2018. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!