Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a postán maradó csomag...

Ha a postán maradó csomag feladóvénye hibásan lett kitöltve mi a teendő?

Figyelt kérdés

Feladtak nekem egy csomagot, postán maradóként, a posta címe rosszul lett megadva! Láttam a feladóvény fényképét, tehát tényleg feladták, de: Fót 2.es posta helyett Fóti út 2es posta lett írva (az én címem nem, mivel postán maradó csomag csak az irányítószám)

A postai csomagkövetésen online nem található a csomag! Mi a teendő? Fontos lenne!



2018. júl. 8. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

irányítószám alapján lehet, hogy jó helyre megy a csomag.

A kérdés az, maga a csomag hogyan lett megcímezve.


De valószínűbb, hogy a feladónak visszaküldik 5-6 nap múlva, hogy címzett nem található és ekkor újra fel tudja majd adni. ( nyilván jó adatokkal)

2018. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy csomag? Ha kézzel volt kitöltve a szelvény, és postán maradó, akkor simán lehetett túlméretes ajánlott levél is. Azokat pedig nem lehet nyomomkövetni online, hiába van egyedi azonosítója.
2018. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy tünik tényleg nem lehet követni. Ez egy társasjárék tehát levélként kicsit nagy lenne szerintem. (A száma ugy kezdődik hogy RI.)
2018. júl. 9. 08:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ajánlott levelek ragszáma kezdődik RL-el. Postán maradóként kérve egy társasjáték simán elmehet ajánlott levélként (2 kg alatti, hosszúságban, szélességben és vastagságban együttvéve 900 mm, de a leghosszabb mérete 600 mm-nél nem lehet nagyobb)
2018. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menjél be egy nagyobb postára. A ragszám alapján nagy valószínűséggel megmondják hol van a leveled.
2018. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt, megvan a csomag mégis a jó postára vitték már át is vettem 😎
2018. júl. 12. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!