Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit érdemes...

Szerintetek mennyit érdemes alkudni egy 30 milliós házból? Esetleg 5, vagy talán 7 millióval kissebb árat bemondani érdemes?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha azt akarod hogy komolytalan vevőnek nézzenek, akkor mindenképpen.


Ha reális az ára, akkor az észrevett hibák függvényében lehet egy kicsit lefelé alkudni.

2018. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, 25 %-ot milyen vételnél lehet alkudni?!

Meg mire?

Mert csak?


nekem az jönne le ilyenkor, hogy szórakozni akarsz velem!

2018. júl. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Az attól függ, hogy mennyire szeretnéd azt a házat.

Ha csak kicsit, akkor próbálkozhatsz 10 millióval is, max elhajtanak. De ha érdekel, tetszik, és reális az ár, akkor max 1-2 milliót.

2018. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Amikor mi vettük a házat, konkrétan írtam a házbejáráskor egy listát, mi az, amit cserélni kell ( csempe, szegélylécek, egyik szobában a parketta stb) ezekről csináltam egy reális költségvetést, majd ennek egy példányát vittem az eladónak is a megbeszélésre.

Ennek fényében a kiírtnál 1.8 millióval alacsonyabb áron sikerült megvenni. 13.2-t fizettünk végül, de ezzel szerencsénk volt igazából.


Az ingatlanpiac kicsit elszállt az elmúlt 1-2 évben, ilyen 7 millióval kevesebbet ajánlva körbe fognak röhögni.

2018. júl. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
"Szerintetek mennyit érdemes alkudni egy 30 milliós házból?" --- szerintem 30 milliót érdemes alkudni, de nem fogsz olyan barmot találni, aki belemenne kényszerítés nélkül!
2018. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Ezt nem lehet megmondani.


Mucsaröcsöge 2-őn egy lefingott parasztházra lehet tudsz 25 milliót is lealkudni, mert az lesz a realitás.


Az V. kerületben a Széchenyi rakparton egy 100 nm-es bérházi lakásra akkor sem fognak engedni ebből egy fillért sem, hogyha szó szerint csak a falak állank (és azok is alig).

2018. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Én azonnal elhajtottam azokat akik 5-10 milliókat akartak alkudni már a telefonba vagy részletre akarták megvenni tőlem. Bóhockodjanak mással.
2018. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
81%

Hát az alku egy eléggé bonyolult folyamat, amely igen sok tényezőtől függ.

Most nemíromle részletesen, mi mindenen múlhat, de jelenleg 25% alku abszolút nem reális. Bemondani nyilván be lehet, de ha jó és forgalomképes a lakás, akkor az utánad jövő vevő hamar elviszi előled. 5-10%-ot mondanék laikusként így látatlanban, mint alkutér.

2018. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
83%
Nagyon pörög most az ingatlanpiac. Nem nagyon engednek az eladók. Anno két éve a mi ingatlanunkból 50ezret alkudtak.
2018. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!