Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SEGITSEG!? Kulfoldre szeretnek...

SEGITSEG!? Kulfoldre szeretnek eladni egy butort es a vevom paypalon akar fizetni irt hogy ha kesz van az atutalasal kuld egy emailt masnap kaptam is tole. Tobbi lent

Figyelt kérdés

Amiben ez állt:Transfer Done!!!

JP


P 2018. 07. 20. 11:28

Beérkezett üzenetek

Címzett:

Tóth Róbert (T.robbi@hotmail.com);

Hello, I have just completed the transfer and you should have gotten the confirmation email from paypal already, if not you should check your junk or spam folder in your mail box for paypal's confirmation mail... i made an additional payment of €1,290 for the Shipping Agent Pick Up Fee and i am sure you noticed that, according to paypal's policy you'll have to send the extra amount to the transport company through western union (www.westernunion.com) right away and then send the western Union Information to paypal for verification, i will need you to send the excess fund to my pick up agent Headquarters where they normally confirm any commission payment to via western union money transfer(this can be done from the post office, as they usually have a western union agent there). Here is my pick up agent headquarters info needed to send the money through western union.


First Name: ceylan

Last Name: alma

City: Istanbul

State: Istanbul

Zip Code: 34000

Country: Turkey.


You should send the money soon so that the Pick Up would be scheduled and you would know when the Pick Up would commence, make sure you're home. So just make sure you send the extra amount to the Shipping Company right away so that your account can be credited immediately. If you will need any piece of my information for documentation please ask me for them, and all other documentations should be prepared by my Pick Up Agent during pick-up.


I will advice you to check your inbox or spam/junk folder for the paypal confirmation email if you can't find it in your inbox


It's nice doing business with you.


Thanks



#eladás #PayPal #vétel #westend union
2018. júl. 20. 13:31
 1/5 A kérdező kommentje:

kepfeltolteseu/view.php?filename=253received_8311289604119.png


kepfeltolteseu/view.php?filename=636received_8311289804119.pngu/view.php?filename=636received_8311289804119.png

Az email ezt tartalmazta.

Viszont a paypal szamlamra egy forint sem erkezet es soha nem is kellet semilyen vissza igazolo emailt visszaigazolnom amikor kulfoldrol utaltak nekem. Ez most at akar verni vagy mi ez az email? Ja es az email spambe erkezet szoval ezert is gyanus a paypal logo pedig be sem tölt az emailben.

2018. júl. 20. 13:38
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Na szoval ezt az emailt kaptam ha a masik ket link nem mukodne.

2018. júl. 20. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy már teljesen hülye!


Nem hiszem el, hogy nem látod, hogy ez 100% kamu átverés, lehúzás.


Western Union? Te küldesz pénzt, pedig te adsz el? Kamu PayPal e-mail? Mèg csak nem is jól kivitelezett csalás.

2018. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden ilyen kérdésre, ide is leírom, hogy ez a csalási módszer olyan szakállas, hogy már tavaly is irt róla a sajtó.

[link]

2018. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Brodics válasza:

Kedves kérdező,

Ez a jonasova petra engem is megkeresett küldött szemelyi igazolvanyt is fel kellene jelenteni mert ugy latszik nem ez az elso neki. En sem kuldtem penzt.

Viszont azt nem ertem hogy a paypal h nem tudja ezt megszűrni. Nekem küldtek felszolito levelet is, ha nem fizetek jogi kovetkezmenyei lesznek.

2018. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!