Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyobb értékben szeretnék...

Nagyobb értékben szeretnék kaparós sorsjegyeket vásárolni. Tippek?

Figyelt kérdés

30.000Ft értékben tervezek sorsjegyeket vásárolni, hátha alapon. Kérlek ne írjatok kommenteket, hogy csak elb**zom a pénzemet, meg inkább vegyek valami mást, mert tudom mit csinálok. Könnyen jött pénz ez most számomra, lehet, hogy szerencsém is lesz, de ha sokat bukok se fog fájni. Legalább a játékélmény meglesz. :)

Tehát van valaki aki még szokott nagyobb értékben venni sorsjegyeket, vagy gyakran vásárol ilyeket? Nektek melyik vált be legjobban, melyikkel nyertetek eddig legtöbbet? Jobban megéri 300-500Ft-osokból venni többet, vagy inkább kevesebb 1000Ft-ost? Bármi tipp esetleg?

Köszi előre is! :)



2018. júl. 21. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, en sokszor vettem mar sorsjegyeket, volt hogy nagyobb osszegben is.


Nekem a black jack volt a legszimpatikusabb a 300ft-os, de 1000nel tobbet soha a bdos eletbe nem nyertem. Pedig volt mar, hogy vettem 50 db-ot aztan 30at es eppen hogy visszanyertem, vagy meg buktam is. Illetve napi szinten is vettem.


A nagy black jack, azzal ritkabban jatszom es azzal Nyertem 1000ft max ,amit egyszerre vettem belole az 5 db volt. Anyukamnak sikerult egyszer 5000ftot nyernie vele.


Ezotv jatszottam meg na azzal max 300ftot...

Inkabb mondom azt, hogy egyikkel se volt szerencsem kiveve amikor kidobtak a Kaszino sorsjegyet, azzal sikerult 15 ezret nyernem eletem legtobb nyeremenyet es azt is ugy, hogy legalabb 20at vettem.

Ismerosom azzal 40 ezret nyert, illetve hallottam, hogy masok 30at stb..

Szoval en azt probalnam meg a helyedben.

Sok sikert:)

2018. júl. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem van ismerősöm, aki évek óta minden hónapban 30-50ezret költ sorsjegyekre. Gazdag vállalkozó, neki ez csak fillérek...csak a játék miatt veszi. Sosem volt még nagy nyereménye (30eFT feletti se).

Illetve másik ismerős 500.000 Ft értékben kapott nászajándékba kaparóst. A nyereményük 100.000 ft lett, tehát jobb lett volna, ha az 500ezret KP kapják meg.

2018. aug. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyik haverom állandóan vesz, ha nem is havi szinten de 2-3 havonta. Bukszával szokott nyerni, meg még másokkal (nemtudom mivel nem sorsjegyezek nevüket se tudom) Legkevesebb amit nyert 500.- legtöbb 200.000
2018. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!