Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gyes után most szabin vagyok...

Gyes után most szabin vagyok 2 hónapon keresztül. Közben kirúghatnak? Mert úton van a kistesó, de dolgozni is szeretnék még, de ha kirúgnak akkor nem tudok!?

Figyelt kérdés
2018. júl. 23. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha a gyermek gondozása céljából igénybe vett fizetés nélküli szabadságon vagy, azalatt a munkaadó nem mondhat fel. Ha nem erről van szó, és már visszamentél dolgozni, akkor nincs ilyen védelem.
2018. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Igen, a szabi beleszámíthat a felmondási időbe!
2018. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Ti fel is fogtátok a kérdést, vagy csak idefirkáltatok valamit???


Kérdező, nem rúghatnak ki, a terhességed miatt védett vagy.

2018. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem fizetetlen szabadságon vagyok hanem rendes szabin, de terhes vagyok és erre értettem hogy kirúghatnak-e? ( nincs veszélyeztetett táppénzes papírom) Ezért kérdeztem
2018. júl. 24. 00:10
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Terhesen nem rúghatnak ki, ha nem lwnnél az, akkor viszont simán
2018. júl. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😁
2018. júl. 25. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!