Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online vásárolt termékre...

Online vásárolt termékre kérhetek ismételten számlát vagy igazolást, ha elvesztettem?

Figyelt kérdés

Autópályamatricát vásároltam még januárban, viszont vagy egyáltalán nem is kaptam erről emailt, vagy valahol elkeveredett, és kitöröltem.


Az OTP netbankon keresztül vásároltam. Van esélyem, hogy megkapom újra róla az igazolást, vagy ne pazaroljam erre inkább az időmet?


Sajnos nem elég a fizetési tranzakció, egyébként azt látom is. Nekem a teljes igazolás kell, mert át szeretném írni a pályamatricát egy másik autóra.


2018. júl. 30. 08:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Kellene, hogy kapj (számlamásolatot nyilván csak akkor, ha kiállítottak ÁFÁs számlát - nem ismerem mi a standard folyamat autópálya matrica esetén).
2018. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!